Meelopen om te oriënteren op de toekomst

Leuk dat je er voor gekozen hebt om bij Rijn IJssel een dag(deel) mee te lopen.

Je kunt je onderaan deze pagina aanmelden om mee te lopen met een opleiding zodat je je kunt oriënteren op een vervolgopleiding na het behalen van jouw diploma. Dit kan t/m 16 februari2020.

De programma's zijn hieronder vermeld in de volgorde van de vakgebieden zoals je ze terugvindt op de website. Het is van belang dat je het nummer en de naam van de opleiding correct in het aanmeldformulier zet. Met het nummer geeft je ook aan welke dag / welk tijdstip jou het beste uitkomt. Wij zullen proberen daar rekening mee te houden.

Niet alle opleidingen doen mee. Ontbreekt er een opleiding, ga dan in ieder geval naar een open dag van Rijn IJssel.

Kijk goed dat je je niet aanmeldt voor een dag dat er op jouw school een toets of examen is.

CIOS Arnhem

Opleiding niveau locatie datum tijd
1 CIOS Arnhem 3/4 Beukenlaan 3, Arnhem 2 maart 2020 09:00-16:00
2 CIOS Arnhem 3/4 Beukenlaan 3, Arnhem 3 maart 2020 09:00-16:00
3 CIOS Arnhem 3/4 Beukenlaan 3, Arnhem 5 maart 2020 09:00-16:00
4 CIOS Arnhem 3/4 Beukenlaan 3, Arnhem 6 maart 2020 09:00-16:00

Economie, Handel en Administratie

Opleiding niveau locatie datum tijd
5 Business & fashion 3/4 Middachtensingel 2 6 maart 2020 09:00-12:00
6 Detailhandel/retail 2/3/4 Middachtensingel 2 12 maart 2020 09:00-12:00
7 E-commerce manager 4 Middachtensingel 2 5 maart 2020 09:00-12:00
8 Financiële opleidingen 3/4 Utrechtsestraat 40/42 9 maart 2020 09:00-11:30
9 Junior accountmanager en
commercieel medewerker
3/4 Middachtensingel 2 5 maart 2020 09:00-12:00
10 Juridische opleidingen 4 Utrechtsestraat 40/42 9 maart 2020 13:00-15:30
11 Marketing & communicatie/
International Business & Marketing
4 Middachtensingel 2 17 maart 2020 09:00-12:00
12 Medewerker secretariaat, receptie, (financiële) administratie 2 Apeldoornseweg 210a 5 maart 2020 09:00-12:00
13 Medewerker secretariaat, receptie, (financiële) administratie 2 Apeldoornseweg 210a 6 maart 2020 09:00-12:00
14 Office en management assistant 3/4 Apeldoornseweg 210a 4 maart 2020 08:30-13:00
15 Office en management assistant 3/4 Apeldoornseweg 210a 11 maart 2020 08:30-13:00

Evenementen & Grime

Opleiding niveau locatie datum tijd
16 Medewerker evenementenorganisatie 4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 10 maart 2020 12:00-16:00

Horeca & Bakkerij

Opleiding niveau locatie datum tijd
17 Bakkerij 2/3/4 Marijkeweg 5, Wageningen 4 maart 2020 09:00-12:00
18 Bakkerij 2/3/4 Marijkeweg 5, Wageningen 11 maart 2020 09:00-12:00
19 Bakkerij 2/3/4 Marijkeweg 5, Wageningen 18 maart 2020 09:00-12:00
20 Horeca: gastheer/gastvrouw en kok 2/3 Marijkeweg 5, Wageningen 10 maart 2020 09:00-12:00
21 Horeca: gastheer/gastvrouw en kok 2/3 Apeldoornseweg 210a, Arnhem 10 maart 2020 09:30-13:30
22 Horeca: gastheer/gastvrouw en kok 2/3 Marijkeweg 5, Wageningen 17 maart 2020 09:00-12:00
23 Horeca: gastheer/gastvrouw en kok 2/3 Apeldoornseweg 210a, Arnhem 17 maart 2020 09:30-13:30
24 Manager ondernemer horeca 4 Marijkeweg 5, Wageningen 6 maart 2020 09:00-12:00
25 Manager ondernemer horeca 4 Apeldoornseweg 210a, Arnhem 6 maart 2020 09:30-13:30
26 Manager ondernemer horeca 4 Marijkeweg 5, Wageningen 13 maart 2020 09:00-12:00
27 Manager ondernemer horeca 4 Apeldoornseweg 210a, Arnhem 13 maart 2020 09:30-13:30

ICT

Opleiding niveau locatie datum tijd
28 ICT-opleidingen (IT sytems and devices) 3/4 Velperweg 39, Arnhem 5 maart 2020 13:00-15:30
29 Software developer (eerder applicatieontwikkelaar) 4 Zijpendaalseweg 167, Arnhem 4 maart 2020 13:00-15:30
30 Software developer (eerder applicatieontwikkelaar) 4 Zijpendaalseweg 167, Arnhem 5 maart 2020 09:30-12:00
31 Software developer (eerder applicatieontwikkelaar) 4 Zijpendaalseweg 167, Arnhem 11 maart 2020 13:00-15:30
32 Software developer (eerder applicatieontwikkelaar) 4 Zijpendaalseweg 167, Arnhem 12 maart 2020 09:30-12:00

Media, Mode & Design

Opleiding niveau locatie datum tijd
33 Fashion & design
(mode-maat en junior stylist)
4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 5 maart 2020 09:00-12:00
34 Interieuradviseur/Interieurdesign 4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 3 maart 2020 10:00-12:00
35 Interieuradviseur/Interieurdesign 4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 17 maart 2020 10:00-12:00
36 Medewerker styling en presentatie 2 Kamillelaan 8, Arnhem 18 maart 2020 09:30-12:00

Techniek

Opleiding niveau locatie datum tijd
37 Autotechniek 3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 12 maart 2020 12:00-15:00
38 Elektrotechniek 2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 2 maart 2020 09:00-12:00
39 Elektrotechniek 2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 3 maart 2020 09:00-12:00
40 Elektrotechniek
DEZE IS VOL. KIES EEN ANDERE DAG.
2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 4 maart 2020 09:00-12:00
41 Elektrotechniek 2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 9 maart 2020 09:00-12:00
42 Elektrotechniek 2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 10 maart 2020 09:00-12:00
43 Elektrotechniek 2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 11 maart 2020 09:00-12:00
44 Elektrotechniek 2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 16 maart 2020 09:00-12:00
45 Elektrotechniek 2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 17 maart 2020 09:00-12:00
46 Elektrotechniek
DEZE IS VOL. KIES EEN ANDERE DAG.
2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 18 maart 2020 09:00-12:00
47 Engineering/mechatronica 4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 18 maart 2020 09:00-12:00
48 Engineering/mechatronica 4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 18 maart 2020 13:00-16:00
49 Installatietechniek 2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 2 maart 2020 09:00-12:00
50 Installatietechniek 2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 9 maart 2020 09:00-12:00
51 Installatietechniek 2/3/4 Thorbeckestraat 6, Arnhem 16 maart 2020 09:00-12:00
52 Laboratoriumtechniek 3/4 Zijpendaalseweg 167, Arnhem 12 maart 2020 13:00-16:00

Toerisme

Opleiding niveau locatie datum tijd
53 Toerisme: luchtvaart, travel en leisure 4 Marijkeweg 5, Wageningen 3 maart 2020 10:00-12:00
54 Toerisme: luchtvaart, travel en leisure 4 Marijkeweg 5, Wageningen 10 maart 2020 10:00-12:00
55 Toerisme: luchtvaart, travel en leisure 4 Marijkeweg 5, Wageningen 17 maart 2020 10:00-12:00

Uiterlijke Verzorging

Opleiding niveau locatie datum tijd
56 Schoonheidsverzorging 3/4 Middachtensingel 2, Arnhem 5 maart 2020 09:30-11:30
57 Schoonheidsverzorging 3/4 Middachtensingel 2, Arnhem 12 maart 2020 09:30-11:30

Welzijn

Opleiding niveau locatie datum tijd
58 Maatschappelijke zorg 3/4 Kronenburgsingel 16, Arnhem 9 maart 2020 08:45-12:00
59 Maatschappelijke zorg 3/4 Kronenburgsingel 16, Arnhem 16 maart 2020 08:45-12:00
60 Pedagogisch werk en onderwijsassistent 4 Veluwestraat 120, Arnhem 17 maart 2020 13:00-15:30
61 Sociaal werk 4 Veluwestraat 120, Arnhem 17 maart 2020 13:00-15:30

Zorg

Opleiding niveau locatie datum tijd
62 Assistenten gezondheidszorg 4 Kronenburgsingel 16, Arnhem 12 maart 2020 09:00-12:00
63 Verzorgende IG en
mbo-verpleegkundige
3/4 Kronenburgsingel 16, Arnhem 12 maart 2020 13:00-16:30

Aanmelden

Kan tot 17 februari 2020