Organisatie parkeren

clusters

Jan Steegh

Directeur CIOS & Veiligheid

J.T. (Jan) Steegh MBA
j.steegh@rijnijssel.nl
026 3129500
06 50296650

 

Teamleider Trainer-Coach

K. (Koen) Francissen
k.francissen@rijnijssel.nl
026 3129500

 

Teamleider Bewegingsagoog

M. (Marijke) Kamping
m.kamping@rijnijssel.nl
026 3129500

 

Teamleider Buurt, Onderwijs & Sport medewerker

G. (Gerrit) Bosgoed
g.bosgoed@rijnijssel.nl
026 3129500

 

Teamleider Operationeel Sport- & Bewegingsmanager

H.J. (Henk Jan) Quarré
h.j.quarre@rijnijssel.nl
026 3129500

 

Teamleider Veiligheid

P.J. (Pieter Jan) Kuipers
p.j.kuipers@rijnijssel.nl
026 3129500

 Adri Bressers

Directeur Creatieve Industrie

A.P. (Adri) Bressers, MBA
a.bressers@rijnijssel.nl
026 3129400 

Dennis Boekhorst

Teamleider DTP & Sign

D. (Dennis) Boekhorst
d.boekhorst@rijnijssel.nl
026 3129200

Elisa Bruggink

Teamleider Media

E. (Elisa) Bruggink
e.bruggink@rijnijssel.nl
026 3129400

Jolanda Buts

Teamleider Mode & Design

J.F.M. (Jolanda) Buts
j.buts@rijnijssel.nl
026 3129400

Karin Hell

Teamleider Podiumkunsten

K. (Karin) Hell
k.hell@rijnijssel.nl
026 3129400

André Pierik

Teamleider Events, Make-up & Hair Artist

A. (André) Pierik
a.pierik@rijnijssel.nl
026 3129400

Wil van Pinxteren

Directeur Economie & Uiterlijke Verzorging

W.F.C. (Wil) van Pinxteren
w.v.pinxteren@rijnijssel.nl
026 3129300

Sanaz Ahmadpour

Teamleider Haarverzorging

S. (Sanaz) Ahmadpour
s.ahmadpour@rijnijssel.nl
026 3129300

Hester Bijsterbosch

Teamleider Wellness, Schoonheidsverzorging & Pedicure

H. (Hester) Bijsterbosch
h.bijsterbosch@rijnijssel.nl
026 3129300

Diederik Wismans

Teamleider Commercieel & Secretarieel

D. (Diederik) Wismans
d.wismans@rijnijssel.nl
026 3129300

Tanja Bruins

Teamleider Financieel & Juridisch

T. (Tanja) Bruins
t.bruins@rijnijssel.nl
026 3129300

Ad Meeuwsen

Teamleider Business & Retail

A.A.T. (Ad) Meeuwsen
a.meeuwsen@rijnijssel.nl
026 3129300

Caroline Vink

Teamleider Marketing & Communicatie

C. (Caroline) Vink
c.vink@rijnijssel.nl
026 3129300

Marieke Stobbe

Teamleider Business & Specials

M. (Marieke) Stobbe
m.stobbe@rijnijssel.nl
026 3129300

Wouter Groothedde

Directeur Entree & Maatwerk

W.G. (Wouter) Groothedde, MEM
w.groothedde@rijnijssel.nl
026 3537260

Mirjam Bril

Teamleider Entree

M. (Miriam) Bril
m.bril@rijnijssel.nl
026 3129800

Marjan vd Broek

Teamleider Entree & Educatie

M.J.J.M. (Marjan) van den Broek
m.v.d.broek@rijnijssel.nl
026 3129200

Dick Mol

Teamleider VAVO & Educatie

H.J.A. (Dick) Mol
d.mol@rijnijssel.nl
026 3129200

Jan van Boekel

Directeur Techniek & ICT

J.A.M. (Jan) van Boekel
j.v.boekel@rijnijssel.nl
026 3129400

José Aker

Teamleider Laboratoriumtechniek

J. (José) Aker
j.aker@rijnijssel.nl
06 34864576

Saskia Westerveld

Teamleider ICT-opleidingen

S. (Saskia) Westerveld
s.westerveld@rijnijssel.nl
026 3129100

Hans Duifhuizen

Teamleider Mobiliteit

J.M.R. (Hans) Duifhuizen
h.duifhuizen@rijnijssel.nl
026 3129400

Erwin Seggelinck

Teamleider Bouw, Engineering & Technische Installaties

E. (Erwin) Seggelinck
e.seggelinck@rijnijssel.nl
026 3129400

Carel Rink

Directeur Vakschool Wageningen

C.W.J. (Carel) Rink, MME
c.rink@rijnijssel.nl
026 3129600  

Simone Boekhorst

Teamleider Toerisme & Logistiek 

S. (Simone) Boekhorst
s.boekhorst@rijnijssel.nl
026 3129600

Gerdien Reuvers

Teamleider Horeca Wageningen

G. (Gerdien) Reuvers
g.reuvers@rijnijssel.nl
026 3129600

Carine van Grinsven

Teamleider Bakkerij & Facilitair

C.C.M. (Carine) van Grinsven
c.v.grinsven@rijnijssel.nl
026 3129600

Johan Hoens

Teamleider Horeca Arnhem

J. (Johan) Hoens
j.hoens@rijnijssel.nl
06 24441603

Jeroen Marée

Directeur Zorg & Welzijn

Drs. J.N.M. (Jeroen) Marée
j.maree@rijnijssel.nl
026 3129700

Hans Falkmann

Teamleider Verpleegkunde

H. (Hans) Falkmann
h.falkmann@rijnijssel.nl
026 3129700

Francien Griffioen

Teamleider Maatschappelijke Zorg & Jeugdzorg

F. (Francien) Griffioen
f.griffioen@rijnijssel.nl
026 3129700

Manci Zerczi

Teamleider Sociaal Werk
Teamleider Zorg & Welzijn Elst

M. (Manci) Zérczi
m.zerczi@rijnijssel.nl
026 3129770

Mark Meijering

Teamleider Onderwijsassistent & Pedagogisch Werk

Ing. M.E.C. (Mark) Meijering
m.meijering@rijnijssel.nl
026 3129770

Gerrie Pouwels

Teamleider Helpende

G. (Gerrie) Pouwels
g.pouwels@rijnijssel.nl
026 3129700

Marina vd Steenstraten

Teamleider Verzorgende

M. (Marina) van de Steenstraten
m.v.d.steenstraten@rijnijssel.nl
026 3129700

Martha Voncken

Teamleider Assistenten Gezondheidszorg

M. (Martha) Voncken
m.voncken@rijnijssel.nl
026 3129700